Our Office

FCC Property, gayrimenkul alanındaki çalışmaları ile öncü, fark yaratan ve yenilikçi bir işletmedir. Gayrimenkul sektöründe geleceğe yönelik danışmanlık hizmeti vermek amacıyla 2014 yılında kurulmuştur. Markanın kurucuları, gayrimenkul yönetimi alanında akademik eğitimlerini tamamlamış, uluslararası gayrimenkul yatırımlarında deneyimli ve geniş bir iş ağına sahip Fatih Günşan ve Cem Çadırcı'dır. FCC Property “Future Consulting Company”, uluslararası alıcıları Türkiye'de gayrimenkul edinmeleri için yönlendirerek kapsamlı ve profesyonel bir hizmet sunmaktadır.

FCC GAYRİMENKUL, GELECEĞİN YATIRIMLARINA  

YÖN VERİYOR

FCC Property başta İstanbul olmak üzere İzmir, Antalya, Muğla, Bursa, Denizli, Trabzon gibi Türkiye'nin turizm, sağlık ve ticaret sektörlerinde oldukça gelişmiş birçok şehrinde farklı alternatiflerle gayrimenkul yatırım danışmanlığı hizmeti vermektedir. Ayrıca, özellikle İstanbul'un hem Anadolu hem de Avrupa yakasında çok sayıda gayrimenkul proje portföyüne sahiptir. İstanbul'un en prestijli lokasyonlarından Nişantaşı'nda bulunan FCC Gayrimenkul Satış Ofisi ile birçok farklı ülkeden yatırımcıyı ağırlamaktadır.

SADECE EV DEĞİL,  

TÜRKİYE'DE YENİ BİR HAYAT

 

FCC Gayrimenkul, Türkiye'de yeni bir ev ve yeni bir hayat kurma vizyonuyla çalışmalarını yürütmektedir. Projelerde konutun yanı sıra arsa, iş yeri, site, villa, plaza, otel gibi çeşitli gayrimenkul girişimleri de yer alıyor. Gayrimenkulün satın alınmasında size yardımcı olmanın yanı sıra, FCC Property size bir avukat veya noter tutma, evinizin yerleşimini düzenleme ve hatta vatandaşlık danışmanlığı gibi yasal konularda da yardımcı olabilir.

ŞEFFAF YÖNETİM VE  

GAYRİMENKUL SATIŞINDA DÜRÜSTLÜK

 

Dünyanın en etkili ve rekabetçi alanlarından biri olan gayrimenkul sektöründe yıllardır güvenle hizmet veren FCC Property, şeffaf yönetim anlayışı ve dürüstlük ilkelerinden ödün vermeden faaliyetlerini sürdürmektedir. FCC Gayrimenkul, öngörülebilir çalışma ilkeleri ile hareket eder ve etik fiyat parametrelerini belirleyerek adil bir çerçevede çalışır. İnteraktif iletişim ve "güvenli yolunuz" mottosu ile her süreçte karşılıklı güveni sağlar. Türkiye'de emlak almak veya satmak isteyen her müşteri benzersizdir ve FCC Property markasına eşittir. Tüm ekip müşteri odaklı yaklaşımı esas almakta ve bu sorumluluk duygusu ile hareket etmektedir. Bu anlamda tüm iş süreçleri şeffaf iletişim esas alınarak yürütülmektedir.

KİŞİSEL GAYRİMENKUL  

YATIRIM DANIŞMANLIĞI

 

Kişiselleştirilmiş gayrimenkul yatırım danışmanlığı misyonu ile FCC Property, müşterilerinin beklentilerini anlıyor. Kişiye özel yatırım projelerine odaklanarak çözümler üretir. Müşterileri adına tüm gayrimenkul portföylerini en etkin şekilde yönetmektedir. Gayrimenkul yönetiminde, yaşam konforunu ve maddi sürdürülebilir büyüme kriterlerini dikkate alarak en üst düzeyde hizmet vermektedir. FCC Property markası, uluslararası birçok ülkeden uzman satış ekibi ile uzun yıllardır müşterileriyle olumlu ilişkiler sürdürdüğü için gayrimenkul sektöründe farklı ve özeldir.

KÜRESEL ERİŞİM GÜCÜ İLE 

GAYRİMENKUL SATIŞI

 

FCC Property, iş ağında küresel erişime odaklanan en önemli emlak şirketlerinden biridir. Amerika, İngiltere, Mısır, Birleşik Arap Emirlikleri, İspanya, Çin, Rusya gibi onlarca ülkeden kişi ve markalarla projeler yürütmektedir. Gayrimenkul arayışındaki 10 bini aşkın uluslararası alıcıya çözümler sunarak adını gayrimenkul sektöründe güvenilir ve prestijli bir konuma getiren FCC Property, her zaman farklı ve yeni gayrimenkul projeleriyle dinamizmini korumayı hedefliyor. Etik ve güven temelinde oluşturduğu profesyonel gayrimenkul danışmanlığı deneyimini, alanında uzman ekibi ile sinerji ruhuyla dünyanın her yerinden tüm yabancı yatırımcılarla paylaşmaktadır.

TÜRKİYE'DEKİ GAYRİMENKUL GELECEĞİNİ

BİRLİKTE İNŞA EDELİM!

 

Uluslararası gayrimenkul sektörünün önde gelen kuruluşlarından biri olan FCC Property'nin temel ilkelerinden biri samimiyettir. Farklı bir ülkede misafir olarak değil, “bizden biri” olarak rahatça yaşayabilmeniz için danışmanlarımız her zaman yanınızda. FCC Property ailesi olarak Türkiye'de yeni bir hayat ve gelecek inşa etmek için her zaman yanınızdayız.

GAYRİMENKUL HİZMETLERİ

VIP Müşteri Hizmetleri

 • Otel Rezervasyonu ( indirimli FCC fiyatları ile )
 • Havalimanından vip transfer
 • Seçilen projeler için saha ziyaretleri
 • Konum ve inşaat kalite kontrolü
 • Sermaye Kazancı Tahmini
 • Tüm satın alma sürecinde özel araç sağlayın

Mülkiyet Yönetimi

 • Kira Geliri Beklentisi
 • Yönetim Hizmetleri Kiralama
 • Sermaye Kazancı Tahmini
 • Yeniden Satış Desteği
 • Mülk Yönetim Hizmetleri
 • Hizmet Ödemelerinin işleyişi ve kontrolü
 • Emlak Vergisi Tescili

Yasal Hizmetler

 • Hukuki Rehberlik ve avukatlar tarafından destek
 • Tapu Tasfiye Kontrolü
 • Türk Vergi Numarası Kaydı
 • Türk Banka Hesabı Açma
 • Noter Hizmetleri

İç Dekorasyon

 • Planlama
 • Mobilya, Aksesuar ve Sanat Seçimleri
 • Özel Dolaplar ve Nevresimler
 • Mobilya Tasarım & Üretimi
 • Satın Alma, Tedarik ve Kurulum

Vatandaşlık Danışmanlığı

FCC Hukuk ekibi, Türk Vatandaşlığı Başvurunuzu sonuçlandırmanız için size tam hizmet ve yardım sağlar. Tüm işlemleri sizin adınıza biz yönetiyor ve yaklaşık 2-3 ay içerisinde pasaportunuzu teslim alıyoruz. 15 yıllık özel emlak deneyimini sizin için kapsamlı bir hukuki destekle birleştiriyoruz.

Proje Satış & Pazarlama

FCC Property, gayrimenkul projeleriniz için 360° satış ve pazarlama hizmetlerini tek çatı altında sunuyor. Projelerinizin en verimli tanıtım yöntemlerini ve satış stratejilerini oluşturmanızı sağlıyoruz. FCC ekibi olarak tüm satış ve pazarlama süreçlerini sizin adınıza yönetiyor, satış performansınızı arttırarak projenizi bir üst seviyeye taşıyoruz.

Ayrıntı içinpdf İndir
Biz kimiz
FCC PROPERTY TANITIM
Chat on WhatsApp