Ve siz bir gayrimenkul yatırımcısı olarak veya Türkiye'de bir mülk satın almakla ilgileniyorsanız, konutun detaylarını ve özelliklerini bilmekle ilgileniyorsunuz

İstanbul'da bir konut kompleksi satın almak

Tarih:12 Ocak 2023 Perşembe

Ve siz bir gayrimenkul yatırımcısı olarak veya Türkiye'de bir mülk satın almakla ilgileniyorsanız, konutun detaylarını ve özelliklerini bilmekle ilgileniyorsunuz

Türkiye, konut ve yatırım projelerinin dikkat çekici büyümesi nedeniyle Arap ve yabancı yatırımcıların ve iş adamlarının ilgisinin Türkiye'ye çevrilmesiyle gayrimenkul ve gayrimenkul yatırımı alanında son yıllarda yıldızı parlayan ülkelerden biridir. Türk devletinin yatırımcılara sağladığı teşvik ve kolaylıklara ek olarak, onlara gayrimenkul oturum hakkı ve belirli şartlara göre Türk vatandaşlığı alma hakkı vermektedir.

Ve bir gayrimenkul yatırımcısı olarak veya Türkiye'de bir mülk satın almakla ilgileniyorsanız, İstanbul komplekslerinde konut ve konutun ayrıntılarını ve avantajlarını ve ayrıca yeni İstanbul komplekslerinin özelliklerini ve alıcıları ve yatırımcıları çeken şeyleri bilmekle ilgileniyorsunuz. içlerinde, İstanbul'daki site sakinlerine eşlik eden en küçük detaylara ek olarak .

 

İstanbul'da konut sitelerinin avantajları:

Koruma ve güvenlik

İstanbul'da site kapılarında güvenlik kameraları, alarmlar ve güvenlik görevlisi odası olduğu için sitelerde güvenlik seviyesi çok yüksektir.Ziyaretçi, güvenlik görevlisinin   adını almadan ve hangi daireye girdiğini bilmeden içeri giremez. gidecek ve gideceği evin sahibinden emin olacaktır.

Eğlence ve servis hizmetleri

İstanbul'daki sitelerin önemini ve çekiciliğini artıran , kuleleri ve konutları çevreleyen hizmetler, konut sitelerinin yüzme havuzları ve yeşil alanları içermesi nedeniyle “ek” bir tür lüks, konfor ve keyif sağlayan tesislerdir. futbol, ​​basketbol ve tenis kortlarının yanı sıra. Bu da bu dairelerin sakinlerine siteden ayrılmalarına gerek kalmadan daha fazla lüks ve özel zaman geçirmekten keyif almalarını sağlıyor.

Çarpıcı dış ve iç tasarıma sahip konut sitelerindeki daireler:

Türk inşaat şirketleri, uluslararası alanda konut ve konut kompleksleri, özellikle de konut kompleksleri tasarlamakla ilgilenen en iyi şirketlerden biri olarak kabul edilmektedir. İstanbul kompleksleri ile Türkiye'deki inşaat ve emlak firmaları , konut sitelerini en iyi şekilde göstermek ve estetiğini arttırmak için yarışıyor.

Öne çıkan siteler:

İstanbul'da bir konut kompleksinin inşası için uygun yeri seçme yöntemi saçma değildir, çünkü İstanbul'daki konut sitelerinin inşaatını denetleyen şirketlerin çoğu, onu büyük alışveriş merkezlerine yakın hayati veya turistik bir yerde inşa etmeye heveslidir. en yeni ticari kompleksler ve genellikle hızlı bir ulaşım ağı ile çevrili, Ya da modern ulaşım hatları ve hatta İstanbul'daki en iyi konut kompleksleri , kentsel dönüşüm alanlarında, İstanbul yeni havalimanı yakınında veya “Basın Ekspresi” üzerinde yer alan sitelerdir. "yolu veya yeni İstanbul Kanalı yakınında, çünkü bu bölgelerdeki gayrimenkuller konut yatırımı için oldukça uygundur. Ve İstanbul'daki emlak fiyatlarının normal artış oranlarını aşacak şekilde emlak fiyatlarını yükseltmek için çok büyük bir fırsata sahip , İstanbul'da satılık daire arayanlar için ideal bir seçimdir .

Güvenli sosyal yapı ve mükemmel yatırım hedefi:

Konut kompleksleri , bir duvarla çevrili bir grup konuttan ve kompleksi ve sakinlerini korumaya adanmış teknolojiler ve güvenlik görevlileriyle desteklenen bir güvenlik sisteminden oluşur.Kompleksin kendisini denetleyen ve yöneten bir idaresi vardır ve kompleks genellikle bir ortak hizmet tesisleri grubudur.Yani siteler yeni bir konut modelidir.Modern ve gelişmiş,belirli bir hizmet ve sosyal yapıya dayanır ve bu yapının altında tüm sakinlerine sunulan hizmetler ile güvenlik,huzur ve istikrar unsurlarını barındırır. ve gayrimenkul alanında çalışan birçok kişi , İstanbul'da gayrimenkul yatırımı için en iyi alanların, günümüzde yatırımların büyük bir kısmının gayrimenkule yöneldiği konut siteleri olduğuna inanmaktadır .

Erişilebilir ulaşım:

İstanbul şehir içi ulaşım ağı hayati, karmaşık ve gelişmiştir, ancak şehrin genişlemesi ulaşımı zaman zaman kafa karıştırıcı hale getirir ve bu nedenle bu sitelerin birçoğunda siteyi ana noktalara bağlayan ulaşım araçları sağlamak adettendir. Vatandaşlara zaman ve emek kazandıran toplu taşıma araçları Seyahatleri için toplu taşıma araçlarını kullananlar.

 

 

İlgili Bloglar:
İstanbul Daire Fiyatları Rehberi

Türkiye'de bir daire nasıl satın alınır?

Bir mülk satın alarak Türkiye'de ikamet

Türkiye'de satılık en ucuz daireler 2020

İstanbul'da taksitle satılık daire satın alma

Türk vatandaşlığı almanın yolları

Türkiye'de gayrimenkul yatırımı

Türkiye'de mülk satın almak için ipuçları

Türk pasaportu almak

İstanbul emlak 2020 _ 2021

 

İstanbul Daireleri| Türkiye Daireler | Türkiye'de Notre | Türk vatandaşlığı | Gayrimenkul satış sonrası hizmetler | Gayrimenkul satış öncesi hizmetler

 

EMLAKLAR

Size en uygun daireyi seçin
Size özel fiyatlar belirleyelim. Hemen tapunuzu teslim edelim

 • Denize yakın lüks Kıbrıs projesinde en iyi tatil köylerine yakışır yaşam

  NORTH CYPRUSYapım Aşamasında
  180.590Detaylar
 • Tatil ve yaşam için ihtiyacınız olan tüm olanaklarla deniz kıyısında Kıbrıs projesi bir arada

  NORTH CYPRUSYapım Aşamasında
  473.210Detaylar
 • Tatil ve yaşam için ihtiyacınız olan tüm olanaklarla deniz kıyısında proje bir arada

  NORTH CYPRUSYapım Aşamasında
  200.000Detaylar
 • Kıbrıs projesinde bitmeyen tatil hayatı

  NORTH CYPRUSYapım Aşamasında
  81.000Detaylar
 • Deniz, doğa ve şehir manzaralı Kıbrıs projesi

  NORTH CYPRUSYapım Aşamasında
  232.390Detaylar
 • Eyüpsultan sitesinde temiz hava ve yeşilliklerle dolu konforlu yaşam

  EYÜPSULTAN / ISTANBULYapım Aşamasında
  685.000Detaylar
TÜMÜNÜ GÖR
Chat on WhatsApp