Amerikan web sitesi live and invest'in yayınladığı habere göre Türkiye'ye yatırım yapmak en iyi yatırım çözümlerinden biri

Türkiye'de emlak satın almanın avantajları

Tarih:12 Ocak 2023 Perşembe

Amerikan web sitesi live and invest'in yayınladığı habere göre Türkiye'ye yatırım yapmak en iyi yatırım çözümlerinden biri

Türkiye'de emlak satın almanın avantajları
 

Türkiye Los Angeles, Roma ve diğer önemli turistik şehirlerden önce geldiği için, dünyanın en iyi gayrimenkul satın alma yerleri hakkında Amerikan web sitesi live and invest tarafından yayınlanana göre Türkiye'ye yatırım yapmak en iyi yatırım çözümlerinden biridir ve İstanbul gayrimenkul yatırım piyasası açısından Türkiye'nin en önemli şehridir Bunun nedeni, Türkiye'de gayrimenkulün uygun fiyatlı olması, her bütçeye uygun olması ve Avrupa'daki herhangi bir ülkedeki gayrimenkulden çok daha ucuz olmasıdır. Orta Doğu bölgesi; En yeni ülkelerle karşılaştırılabilir Avrupa kalitesiyle.

Harika iklimi, güçlü ekonomisi ve her geçen gün mükemmel bir büyüme gösteren devasa emlak piyasası gibi Türkiye'de dikkat çeken pek çok cazibe merkezi var ve turistik ve tarihi cazibe merkezleri, dünyanın her yerinden ve bölgelerinden turist çekmeye devam ediyor. yatırım yapmak için her zaman karlı bir seçenektir.


Türkiye'de emlak satın almanın en önemli avantajları hakkında şimdi bizi tanıyın:

 •  Türkiye'de gayrimenkul oturma izni almak
   

 Türkiye'deki en iyi ikamet türlerinden biridir, çünkü birçok yabancı veya Arap ailenin Türkiye'de kendilerine bir mülk satın aldıklarında Türkiye'de kalmalarına izin verildiği için kendileri için istikrarlı bir ikamet yeri sağlamaları mümkündür. ve bu onların diğer iş, eğitim, evlilik ve istikrar hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olur.

 • Gayrimenkulünüzün değeri 250.000 $  ise Türk vatandaşlığı alma imkanı
   

Anavatan dışında vatandaşlık almak, güzel ve istikrarlı bir hayat kurmak isteyen gençler başta olmak üzere birçok insanın her zaman bir hayali olmuştur.Türk vatandaşlığı almak bu hayali ve hırsı gerçekleştirmektedir.

 • Türk pasaportu almak
   

Türk vatandaşlığını aldıktan sonra elde edilen, dünya çapında güçlü bir pasaport olup, sahibine Türkiye'deki yaşamında kendisine fayda sağlayan ve rahat ettiren birçok yetkinin yanı sıra diğer ülkelerde yararlandığı kolaylık ve ayrıcalıklar sağlar. Türk pasaportu nedeniyle.

 •  Yatırım getirisi elde etmek
   

Türkiye'deki en güçlü yatırım türlerinden biri Türkiye'de gayrimenkul yatırımıdır ve Türkiye'deki yatırımın geri dönüşü, özellikle yaz mevsimlerinde çok karlıdır, çünkü özellikle Türkiye'nin her yerinden birçok turist grubu aldığı için büyük karlar elde edersiniz. dünyanın bölgeleri.

 • Türkiye'de vergiler çok düşük
   

Bu avantaj sadece Türkler için değil, yabancılar için de geçerli olup, Türkiye'de çalışmayı herhangi bir ülkeden daha kolay hale getiren bir dizi karar arasında yer almakta ve bu prosedürler ve yasalar, Türkiye'de emlak piyasasının gelişmesine yardımcı olmaktadır.

 • siyasi ve ekonomik istikrar
   

 Türkiye, çevredeki ve bölgesel koşullara ve hatta Türkiye'nin birkaç yıl önceki durumuna kıyasla ideal olan siyasi ve sosyal istikrar yaşıyor.

 • Türkiye'de hayat abartılı değil
   

Yaşam maliyeti, yüksek kaliteli ve güçlü altyapının mevcudiyeti ile Avrupa ve bölge ülkelerine göre nispeten düşüktür.

 • Eğlence ve muhafazakar ortamın buluştuğu Türkiye
   

Türkiye, Doğu ve Arap geleneklerine yakın, güvenli, rahat, güzel ve muhafazakar bir ortamdır.

 • Okumak için harika bir fırsat
   

Türkiye ilim talebelerine kapılarını açmış, Türk talebe-yabancı ayrımı yapmamış, herkes Türk okullarında okuyacak, herkes ilgi ve takdir görecektir.
 

Türkiye'de mülk satın alırken gerekli belgeler
 

Türkiye'de ev sahibi olabilmek için satın almak istediği gayrimenkulün sahibi veya yetkili temsilcisinin Tapu Müdürlüğü'ne başvurması gerekmektedir.
Ön başvurular sabah saatlerinde yedek liste numarası alınarak Tapu Müdürlüğü'ne yapılır.

 Yabancı uyruklulara gayrimenkul satışı gerçekleştirmek için gerekli belgeler şunlardır:

 • Taşınmazın adresi veya köy/mahalle, ada, arsa, bina, bağımsız bölüm bilgileri
 • Kimlik belgesi veya gerekirse tercümeli pasaport
 • Yetkili belediyeden “gayrimenkul gerçeğe uygun değer belgesi” alınması.
 • Ev, iş yeri gibi yapılar için zorunlu deprem sigortası poliçesi
 • Alıcının ve satıcının son 6 aya ait iki adet fotoğrafı ( 6x4 ebadında ).
 • Satın alımları oturma iznine tabi olan yabancı uyruklulara ilgili emniyet müdürlükleri tarafından verilen ikamet tezkereleri.


Türkiye'de mülk satın almadan önce ipuçları
 

 • İstanbul'da emlak satın almak, diğer Türk şehirlerine göre daha pahalıdır, ancak aynı zamanda ülkenin verimli finans ve ekonomik merkezini de temsil eder, bu nedenle bir mülk satın almadan önce, bir mülk sahibi olma hedefinizi doğru bir şekilde tanımlamanız gerekir; ve yaşam, İstanbul ideal seçiminiz olabilir, ancak Türkiye'nin büyük şehirlerinin koşuşturmacasından uzakta sakinlik istiyorsanız , dağları, ovaları, yeşilliği ve denizi ile Bursa veya Trabzon en uygunu olabilir. sen.
   
 • Türkiye'de mülk satın alırken güvenilir bir emlakçıdan yardım almak gerekir.Profesyonel bir  emlak danışmanlık şirketi  , satın alma sürecini sizin için kolaylaştırır ve kayıt, belgelendirme takibinde size çok fazla çaba ve zaman kazandırır . ve doğrulama prosedürleri.
   
 • Türkiye'de emlak satın alma işleminin tamamlanması , alıcının uyruğuna, bölgenin belediyesine, mülkün yeni veya kullanılmış olmasına ve yabancıların bölgede mülk sahibi olup olmadığına göre değişen bir süre almaktadır. ve bu ve diğer faktörlere göre, bu süre Türkiye'de bir mülk sahibi olmaktan bir güne kadar değişebilir ve gerekli prosedür ve belgeleri tamamlamanız yaklaşık 45 gün sürer, bu nedenle programınızı buna göre düzenlemeniz gerekecektir. Size doğru tarihleri ​​sağlamak ve zamandan ve emekten tasarruf etmek için güvenilir bir emlakçı. Artık avantajlarından ve nasıl satın alacağınızdan haberdarken Türkiye'de emlak

  aramaya başlayabilir , FCC emlak ekibi ile iletişime geçebilir ve şirketin emlak danışmanlarının sunduğu ücretsiz danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak tasarruf edebilirsiniz. aynı anda çok fazla zaman ve para.


   İlgili konular:
   
 • Türkiye'de mülk satın alma hakkında bilmeniz gereken her şey
   
 • Türkiye'de gayrimenkul yatırımı 2021
   
 • İstanbul'da yaşanacak en iyi bölgeler
   
 • Türk emlak piyasası başarılı bir yatırımdır


 

EMLAKLAR

Size en uygun daireyi seçin
Size özel fiyatlar belirleyelim. Hemen tapunuzu teslim edelim

 • Denize yakın lüks Kıbrıs projesinde en iyi tatil köylerine yakışır yaşam

  NORTH CYPRUSYapım Aşamasında
  180.590Detaylar
 • Tatil ve yaşam için ihtiyacınız olan tüm olanaklarla deniz kıyısında Kıbrıs projesi bir arada

  NORTH CYPRUSYapım Aşamasında
  473.210Detaylar
 • Tatil ve yaşam için ihtiyacınız olan tüm olanaklarla deniz kıyısında proje bir arada

  NORTH CYPRUSYapım Aşamasında
  200.000Detaylar
 • Kıbrıs projesinde bitmeyen tatil hayatı

  NORTH CYPRUSYapım Aşamasında
  81.000Detaylar
 • Deniz, doğa ve şehir manzaralı Kıbrıs projesi

  NORTH CYPRUSYapım Aşamasında
  232.390Detaylar
 • Eyüpsultan sitesinde temiz hava ve yeşilliklerle dolu konforlu yaşam

  EYÜPSULTAN / ISTANBULYapım Aşamasında
  685.000Detaylar
TÜMÜNÜ GÖR
Chat on WhatsApp