Türkiye, farklı doğası ve çeşitliliği nedeniyle tüm insanları yaşamak ve yerleşmek için cezbeden bir destinasyon haline gelmiştir.

SATIN ALMA İLE İLGİLİ ÖNEMLİ TAVSİYELER...

Tarih:30 Eylül 2020 Çarşamba

Türkiye, farklı doğası ve çeşitliliği nedeniyle tüm insanları yaşamak ve yerleşmek için cezbeden bir destinasyon haline gelmiştir.

Türkiye, çeşitli doğası ve iklimi, verimli ekonomik faaliyetleri ve turizm ve arkeoloji dünyasındaki farklılığı nedeniyle tüm insanları yaşamak ve yerleşmek için çeken bir destinasyon haline geldi. bir dizi önemli talimattır:

Ne istediğinizi arayın:

Sosyal ağ siteleri ve birçok emlak şirketinin web sitelerinde bulunan tarayıcı, her türden (klasik veya modern daire tasarımı, düşük maliyetli daire veya lüks villa, zevkinize uygun daireler) size uygun daireyi kolayca aramanıza ve seçmenize olanak tanır. maddi gelir beklentileri, çeşitli manzaralara sahip daireler).

Dairenin konumunu aramak da önemlidir, bu nedenle, bu aşamada dairenizin konumuna, büyüleyici ve sakin bir manzaraya sahip kırsal kesimde mi yoksa iş veya çalışma yerinize yakın bir daire mi karar verebilirsiniz.

Kiminle uğraştığınızı bilmelisiniz:

İyi bir üne sahip güvenilir bir emlak şirketi ile anlaşmanız gerekir, ideal olarak sizin için doğru daireyi seçme sürecini kolaylaştırır ve tarayıcıda ve arama motorlarında iyi arama yaparak isteğinizi bulur, şirketin web sitesine girebilir ve göz atabilirsiniz. profesyonel içerik, sörfçü sayısı, hizmet talebi ve ziyaretçilerin yorumları aracılığıyla güvenilirlik ve güvenilirliğin boyutunu öğrenmek… Kolay iletişim için e-posta ve telefon numaraları da dahil olmak üzere size bir tarama hizmeti sunuyoruz.

Aramanıza başlamak için emlak şirketiyle iletişime geçin:

Size uygun daire arayışınızda güvenmek istediğiniz emlak şirketini seçtikten sonra, bu şirketle iletişime geçerek istediğiniz daire ile ilgili tüm detayları anlatın ki bu şirket, aradığınız daireyi bulsun. Türkiye'de gayrimenkul hakkında bilgi ağı mevcuttur ve emlakçılarla bireysel ve doğrudan iletişime geçebilmek için acenteleri olan şirketleri de kullanabilirsiniz.

Bir avukat tut:

Koruma sağlamak, zamandan ve emekten tasarruf etmek için emlakçı firma ile daireniz ile ilgili istediğiniz tüm konuların takibi için bir avukat tutabilir ve bu da zaman kaybetmeden bir adım öne geçmenize yardımcı olur. ve çaba, özellikle mali konular içeren bir mülk satın alma aşamasında, bu nedenle güvenilirliği ve iyi bir üne sahip bir avukattan yardım alın.

Mülkle ilgili tüm bilgilere sahip olun:

Hukuki ve mühendislik konularına ek olarak, mülkün fiyatı ve maliyetleri hakkında detaylı bir raporun elinizde olması daha iyidir.

Fiyatların ve bunların mülkün gerçek konumu ile ilişkisinin teyit edilmesi:

Bunu, mülkü inceleyerek ve mülkün bulunduğu alandaki metrekare başına gerçek fiyatı bilmenizi sağlayan güvenilir İnternet siteleri aracılığıyla yapabilirsiniz.

Mülkün zamanında teslim edildiğinden emin olun:

Bu süreci onaylamak için, sözleşmede sizi ve mülkünüzü teslimatta gecikmeye karşı koruyan koşullar olduğunu garanti edebilirsiniz.

Mülkün tamamen kendisine ait olduğunu doğrulayın:

Yani, satıcı tüm alacaklarına sahip oldu ve mülk tamamen sizin tarafınızdan satın alındı, ardından tapu sürecini mülkün satın alınmasına ilişkin tüm detayları içeren bir sözleşme olarak onaylamanız ve ardından ilk ödemeyi sunmanız ve gerekenden fazlasını ödemediğinizden emin olun

Bakım konularını kontrol edin:

İstediğiniz gayrimenkul için doğru fiyatı belirledikten sonra mobilya, giydirme gibi bakım konularını veya gayrimenkulün örneğin bahçesi, havuzu varsa temizlik ve bakım konularını birlikte incelemek en doğrusu olacaktır. maliyeti biraz artırıyor, bu yüzden maliyetlerini eklemek için bu konuların çalışılması gerekiyor. Bütçe potansiyeli

Ana dile göre tercüme edilmiş bir nüshanın elde edilmesi:

Ana dilinize göre tercüme edilmiş ve tasdik edilmiş bir nüsha elde etmek daha iyidir ve bununla, gerekli tüm imzaları içeren, noter tarafından yasal olarak imzalanmış kendi koruma belgenize sahip olursunuz.

 

 

İlgili Bloglar:

TÜRKİYE'DE GAYRİMENKUL YATIRIM

ISTANBUL REAL ESTATE 2020 - 2021

TÜRK DEVLET GARANTİSİ İLE GAYRİMENKUL ALMANIN AVANTAJLARI

TÜRKİYE'DE EMLAK ALMAKLA İLGİLİ ÖNEMLİ TAVSİYELER

ISTANBUL REAL ESTATE 2020 - 2021

TÜRKİYE'DEKİ GAYRİMENKULÜN GERÇEK FİYATI NASIL ALINIR?

EMLAKLAR

Size en uygun daireyi seçin
Size özel fiyatlar belirleyelim. Hemen tapunuzu teslim edelim

 • Denize yakın lüks Kıbrıs projesinde en iyi tatil köylerine yakışır yaşam

  NORTH CYPRUSYapım Aşamasında
  180.590Detaylar
 • Tatil ve yaşam için ihtiyacınız olan tüm olanaklarla deniz kıyısında Kıbrıs projesi bir arada

  NORTH CYPRUSYapım Aşamasında
  473.210Detaylar
 • Tatil ve yaşam için ihtiyacınız olan tüm olanaklarla deniz kıyısında proje bir arada

  NORTH CYPRUSYapım Aşamasında
  200.000Detaylar
 • Kıbrıs projesinde bitmeyen tatil hayatı

  NORTH CYPRUSYapım Aşamasında
  81.000Detaylar
 • Deniz, doğa ve şehir manzaralı Kıbrıs projesi

  NORTH CYPRUSYapım Aşamasında
  232.390Detaylar
 • Eyüpsultan sitesinde temiz hava ve yeşilliklerle dolu konforlu yaşam

  EYÜPSULTAN / ISTANBULYapım Aşamasında
  685.000Detaylar
TÜMÜNÜ GÖR
Chat on WhatsApp