Türkiye, birçok yatırım fırsatı olduğu için Arap ve yabancı yatırımcılar için bir çekim merkezidir.

Türkiye'de mülk satın alırken önemli bilgiler

Tarih:3 Ocak 2022 Pazartesi

Türkiye, birçok yatırım fırsatı olduğu için Arap ve yabancı yatırımcılar için bir çekim merkezidir.

Türkiye'de mülk satın alırken önemli bilgiler

Türkiye  , birçok yatırım fırsatı olduğu için Arap ve yabancı yatırımcılar için bir çekim merkezidir. Her türlü ticaret sektöründe çalışmakla ilgilenen bazı yatırımcılar var ve diğerleri sanayi sektörüne yöneliyor ve yatırımcıların çoğunluğu  Türkiye'de emlak yatırımına  , özellikle İstanbul'daki emlak piyasasına ilgi duyuyor. Ve  İstanbul şehri turizmin başkenti olduğundan ve  dünyanın her yerinden turistler için bir destinasyon haline geldiğinden, turistlerin kalbini fethetmeyi başardı ve onları Avrupa İstanbul'da daire satın almaya ve  Asya'da satılık villa aramaya itti. Tatillerini ve yıllık tatillerini şirin şehrin kollarında geçirmek için İstanbul . 
 

İstanbul'da gayrimenkul satın alma kararı:
 

 

 İstanbul'da bir mülk satın almaya  karar verdiğinizde , satın alma sürecini kolaylaştırmak için birkaç adım atmanız gerekir.FCC Gayrimenkul Yatırım ve Geliştirme Şirketi olarak, istediğiniz mülk seçimini başarılı ve başarılı kılacak en önemli ipuçlarını size sunuyoruz.

Önemli ipuçları:

Başarılı satın alma süreci, satın alma hedefinin (konut, yatırım) belirlendiği optimal gayrimenkul danışmanlığı ile başlar ve danışman, talebinize ve satın alma için ayrılan bütçeye göre size mevcut seçenekleri sunar.

Gayrimenkul danışmanlığı, şehirdeki hayati ve stratejik siteler ve konut için en iyi alanlar ve yatırım için uygun diğer alanlar hakkında size genel bir bakış sunar, çünkü yer seçimi seçiminizi başarılı kılan en önemli nedenlerden biridir. emlak fiyatları diğer bölgelere göre ucuz olduğu için ikinci bir bölgede ödeyeceğiniz bedelden daha az para ödersiniz ve bölge tam donanımlı hale geldiğinde aradan birkaç yıl geçtikten sonra size yüksek kar getirisi sağlar.

Ancak İstanbul'da aylık kira getirisi sağlayan bir yatırım  için satılık daire  arıyorsanız , üniversitelere ve alışveriş merkezlerine en yakın ve hızlı ulaşım araçlarının  bulunduğu "metro, metrobüs" gibi hayati alanlara odaklanmalısınız. ", bu faktörler daire kiralama şansını daha hızlı hale getirir. Yüksek kar getirisi sağlar. 

Garantili bir yatırım istiyorsanız, ofis daireleri ve dükkanlara yönelmenizi tavsiye ederiz, çünkü bu gayrimenkuller, ticari alanlardaki stratejik konumları ile öne çıkıyor, bu da konut dairelerine göre daha fazla rağbet görüyor ve yüksek kazanç sağlıyor. uzun vadeli bir kiralama sözleşmesi ile geri dönün. Otel daireleri sisteminin kiralanması hızlı olduğundan ve otel kompleksleri için çoğu inşaat şirketi , mükemmel bir kar getirisi ile birkaç yıl boyunca kiralama garantisi verdiğinden , İstanbul'da otel daireleri satın almanızı da tavsiye ederiz .  

Ve eğer amaç  İstanbul'da konut için daire satın almaksa  , sıkışıklıktan ve merkezi ve turistik bölgelerden uzak olan bölgeyi seçmenizi ve kentsel tarzının modernliği ve modernliği ile karakterize olan Başakşehir bölgesini tavsiye ederiz. içerisinde yer alan sitelerin yemyeşil Başakşehir Vadisi'ne hakim olması ve bölgenin üniversite  , hastane ve alışveriş merkezlerinin yayıldığı ve ulaşımın hizmet verdiği konut için en yaşamsal alanlardan biri olması nedeniyle içindeki yeşil alanların genişletilmesi İstanbul'un tüm bölgelerine bağlayan hatlar.  

Deniz manzarası tutkunuysanız da gideceğiniz yer  , her yönden Marmara Denizi'ne  hakim, İstanbul'un yerli ve yabancılar için en iyi  yerleşim yerlerinden biri olan "Denizin Gelini" Beylikdüzü olacaktır.  .

Ve satın alma işleminiz Türk vatandaşlığı elde etmekse  ve bu durumda inşaat halindeki bir mülkü satın almak iyi bir seçenektir, çünkü Türk vatandaşlığı vermenin koşullarından biri mülkün üç yıl geçmeden tekrar satılmamasıdır ve burada yatırımcı inşaat işi bitene kadar bu durumdan faydalanabilir ve mülkün yeniden satışını yaparak gayrimenkulün değerinin %35-45'i arasında yüksek kar elde eder. Diğer ek ipuçları  - Bir gayrimenkul değerleme raporu olduğundan emin olun - Mülkün gerçek satıcısını sorun - Mülk tapu türünü kontrol edin (Tapu) - Mülk tahsis türünü kontrol edin: konut veya ticari? - Tapuda kayıtlı gayrimenkul verilerinin gayrimenkul ile eşleştiğinden emin olun - Gayrimenkul üzerinde  herhangi bir kısıtlama veya rezervasyon işareti bulunmadığını doğrulayın 
 

FCC Türkiye'deki Gayrimenkul Yatırım ve Geliştirme Şirketi, İstanbul'da tüm konut ve yatırım seçeneklerinize uygun, önemli yaşamsal alanlarda 200'den fazla proje sunuyor.

 

İlgili Bloglar:

Türkiye'nin en iyi emlak şirketi nasıl bulunur?

Türkiye'de yatırım koşulları

Gayrimenkul danışmanı kimdir? Seçilmesindeki kriterler nelerdir?

Türkiye'de gayrimenkul yatırım fırsatları Türkiye'de 

yatırım yapmanın önemi

 

İstanbul Daireleri| Türkiye Daireler | Türkiye'de Notre | Türk vatandaşlığı | Gayrimenkul satış sonrası hizmetler | Gayrimenkul satış öncesi hizmetler

EMLAKLAR

Size en uygun daireyi seçin
Size özel fiyatlar belirleyelim. Hemen tapunuzu teslim edelim

 • Denize yakın lüks Kıbrıs projesinde en iyi tatil köylerine yakışır yaşam

  NORTH CYPRUSYapım Aşamasında
  180.590Detaylar
 • Tatil ve yaşam için ihtiyacınız olan tüm olanaklarla deniz kıyısında Kıbrıs projesi bir arada

  NORTH CYPRUSYapım Aşamasında
  473.210Detaylar
 • Tatil ve yaşam için ihtiyacınız olan tüm olanaklarla deniz kıyısında proje bir arada

  NORTH CYPRUSYapım Aşamasında
  200.000Detaylar
 • Kıbrıs projesinde bitmeyen tatil hayatı

  NORTH CYPRUSYapım Aşamasında
  81.000Detaylar
 • Deniz, doğa ve şehir manzaralı Kıbrıs projesi

  NORTH CYPRUSYapım Aşamasında
  232.390Detaylar
 • Eyüpsultan sitesinde temiz hava ve yeşilliklerle dolu konforlu yaşam

  EYÜPSULTAN / ISTANBULYapım Aşamasında
  685.000Detaylar
TÜMÜNÜ GÖR
Chat on WhatsApp